There are a lot of flash templates .
Dane kontaktowe

SM "MAROKAŃSKA"
ul. Afrykańska 3
03-966 Warszawa
email: sm@sm-marokanska.pl

Tel. biuro: 22 468 07 51,
biuro kom. 798 660 069

Prezes Zarządu
kom. 798 923 373


Odbierz bezpłatny zestaw torebek do sprzątania psich spraw!

Przyjęcia interesantów:
poniedziałek: godz. 12:00 - 18:00
wtorek - piątek:
godz. 8:00 - 11:00

Tel./fax: biuro 22 468 07 51,
biuro 798 660 069

Prezes Zarządu 798 923 373
Adres email biuro: sm@sm-marokanska.pl

Spotkania z Zarządem: po wcześniejszym telefonicznym umówieniu

Zarząd:
Piotr Tymiński - Prezes Zarządu
Adres email Zarząd: zarzad@sm-marokanska.pl


Rada Nadzorcza:
Iwona Hass - Przewodnicząca Rady
Tomasz Samolewicz - Zastępca Przewodniczącej
Hanna Skubiszewska - Sekretarz
Ireneusz Jabłoński - Członek
Krzysztof Odolak - Członek

Telefony alarmowe

Jeżeli jakaś sytuacja wzbudza Państwa podejrzenia, jeżeli widzą Państwo, że jakiś kierowca bezmyślnie zaparkował samochód, albo z dziury w ulicy wypływa woda, zachęcamy do kontaktu z odpowiednimi służbami - w końcu po to płacimy podatki, żeby w takich sytuacjach otrzymać pomoc.

  • Policja i Pogotowie - 112
  • Straż Pożarna - 998
  • Straż Miejska (złe parkowanie) - 986
  • Pogotowie wodociągowe (awarie wody i kanalizacji) - 994
  • Pogotowie gazowe - 992

Miejskie Centrum Kontaktu 19 115

Numer 19 115 to jeden, wspólny dla całego miasta numer telefonu, za pośrednictwem którego mieszkańcy mogą uzyskać informację na temat funkcjonowania Urzędu Miasta i miejskich jednostek, usług (procedur i etapów realizacji spraw), planowanych wydarzeń, organizacji imprez kulturalnych czy remontów.

Pod numerem 19115 można także zgłosić każdą sprawę wymagającą interwencji administracji miejskiej (np. dziura w chodniku, nielegalne wysypisko śmieci czy błąkające się zwierzę) - z wyjątkiem interwencji związanych z bezpośrednim zagrożeniem życia, które obsługiwane są przez numer alarmowy 112.


RODO

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będzie Spółdzielnia Mieszkaniowa „MAROKAŃSKA” jak również nasi Zaufani Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie usług, które dostarczamy do Twoich potrzeb i zainteresowań.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy je, aby:

  • zapewniać większe bezpieczeństwo usług,

  • udoskonalać nasze usługi i maksymalnie dopasować je do Twoich zainteresowań,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko, gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz prawo żądania dostępu, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych. Możesz wycofać zgodę na przetwarzanie, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich potrzeb, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów. Przetwarzanie Twoich danych w celach realizacji umów przez Spółdzielnia Mieszkaniowa „MAROKAŃSKA” ul. Afrykańska 3, 03-966 Warszawa i na zlecenie Zaufanych Partnerów i bezpośrednio przez Zaufanych Partnerów, będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Logowanie

Dostęp do dokumentów i forum mają tylko członkowie Spółdzielni.
Prosimy o zalogowanie:

login: hasło:

Zapomnialeś loginu lub hasła?